Güncel Bilgiler

Garanti Bankası Pos Destek Hattı 2020

Garanti pos destek telefon numarası ile hangi işlemleri yapabiliriz. Garanti bankası pos destek hattı saat kaça kadar hizmet veriyor?

İhtiyacımız doğrultusunda bir çoğumuz alışveriş yaptığımızda nakitimiz yok ise kredi kartı ile ödemelerde Pos makinasına ihtiyaç duyarız. Bankaların üye iş yerlerine temin etmiş oldukları bu pos cihazlarını kullanarak giyim, mobilya ve bir çok eşya için taksitli olarak işlem sağlamamız mümkün.

Garanti bankası üye iş yerlerine Pos cihazı verecek işletmenin tahsilat seçeneklerini artırmaktadır. Bu sayede müşteri sadece nakit ödeme değil kredi kartı ile alışveriş yapabilmektedir. Garanti bankası üye iş yerleri olan işletme sahipleri ise, pos cihazları ile ilgili tüm sorunları çözüme ulaştırmak için garanti pos destek telefon numarası üzerinden iletişim kurmalar gerekmekte.

Garanti Bankası Pos Destek Telefon Numarası 2020

Sizlerde garanti pos cihazını işletmenizde kullanıyorsanız, Pos cihazınız ile ilgili tüm sorunlarınızı çözüme kavuşturmak için 444 0 339 nolu numarayı aramanız yeterli olacaktır. Bu sayede garanti bankası pos destek hattı müşteri temsilcisi ile iletişim kurarak cihazın sorununu çözebilirsiniz.

Garanti bankası pos destek 444 0 339 numarasına hafta için ve hafta sonu 7/24 ulaşarak işlem sağlayabilirsiniz.  Pos cihazınızda yapılan işlemlerden tutun, para aktarımı ve bir çok tenik detay için pos destek iletişim merkezine başvurabilirsiniz.

Garanti Bankası Pos Cihazı Nasıl Alınır?

Küçük veya orta ölçekli bir işletmeniz olması durumunda sizlerde garanti bankası Pos cihazını alarak garanti banksı üye iş yeri olabilirsiniz. Bu sayede işletmenizi tercih eden bir çok müşteri, garanti bankasının sunmuş olduğu taksit avantajları ve kampanyalardan faydalanabilirler. Peki garanti pos cihazı alabilmek için hangi hangi evraklara ihtiyacımız var bunlara göz atalım.

Garanti Pos Cihazı Başvurusu İçin Evraklar

  • İşletmenizin vergi levhası
  • Ticari sicil kaydı
  • Adınıza kayıtlı elektrik, doğalgaz veya su faturası
  • İşletme ruhsatnamesi
  • Şahıs şirketleri için imza sirküleri veya yöneticiye ait yetki belgesi
Benzer Yazılar:  İş Bankası Pos Destek Hattı 2020

Ayrıca garatni pos destek numarası 444 0 339 arayarak istenen evraklar hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Garanti Bankası Pos Cihazı Komisyon Oranları 2020

Garanti Pos cihazı komisyon oranları garanti bankası üye iş yerlerinin taahüt ve harcama miktarına göre değişkenlik göstermektedir.

İşletme olarak garanti pos cihazını 12 ay kullanma sözü vererek tahahüt yapmanız durumunda 20.000 TL‘lik işlemler için % 1,80 oranında komisyon alınmaktadır.

Garanti bankası 2020 pos cihazı güncel komisyon oranı ve tutarlar için, garanti pos destek hattı 444 0 339 arayarak bilgi edinebilirsiniz.

NOT: Burada vermiş yer alan içerikle bilgilendirme amaçlı olup, güncel komisyon tutarı ve oranları hakkında bilgileri garanti bankası müşteri hizmet yetkilisi aracılığı ile öğrenebilirsiniz.

Ahmetcan Dinar

Yaklaşık olarak 12 yıldır web site işleri ile uğraşmaktayım. Wordpress kurulum, düzenleme ve hızlandırma işlemlerini yapmaktayım. Aktif olarak Kredi haberleri, Banka haberleri türünde içerik üretiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı