Banka Haberi

Borç Kapatma Kredisi

Sizlerinde kredi kartı borcu veya banka kredi borcu var ise Borç Kapatma Kredisi adlı yazımızın devamını okuyun.

Bir çok banka kendi bünyesinde kredi kampanyası çıkarmış olsa da müşterilerine kredi vermek için bir çok hususa dikkat ediyor. Borç Kapatma Kredisi çekmek isteyenlerde ise durum böyle değil.Örneğin; A bankasına kredi kartı borcu ve kredi borçlarınız var sizler bu borcu kapatmak için bankaya başvuruda bulunabilirsiniz. Borç kapatma kredisinde banka krediyi size direk olarak vermiyor, önlem amaçlı diğer bankalar veya kendi bünyesinde size ait borç var ise öncelikle onu kapatıyor. Borç kapama kredisini genelde bir çok bankaya veya  ödeme zorluğu çeken müşteriler kullanmaktadır. Bankalara borcunuz var ise kredi başvuru yaptığınız da, kredinizin olumsuz sonuçlanma ihtimali çok yüksektir. Fakat çekeceğiniz kredi borç kapama kredisi olunca bankalar bu krediyi daha kolay onaylayabiliyor.

Borç kapama kredisi ile ilgili hangi bankaya nasıl başvuru yapabiliriz bu sorularınızın cevabını vermeye çalışacağız. Öncelikle birden fazla bankada kredi veya kredi kartı borcunuz var ise bunları bir araya getirmek sizin faydanıza olacaktır. Borç kapama kredisi için öncelikle dikkat etmeniz gereken hususlar faiz oranları, dosya ücreti ve sigorta ücreti gibi detaylar olacaktır.

Finansbank Borç Kapatma Kredi Detayları

Sizlerinde kredi veya kredi kartı borcunuz var ise bunları bir araya getirerek yapılandırma yapabilirsiniz.  Ödeme gücünüze göre kredi tutarı belirleyebilir borçlarınızı daha kolay ödeyebilirsiniz. İhtiyaç kredilerinin 60 ay vade seçeneği çıktıktan sona Finans bank ödeme gücü çeken tüm vatandaşlara özel kampanya oluşturdu. Kredinin tüm detayları ise şu şekilde.

 • Finansbank borç kapatma kredisi faiz oranı 2,09′ dan başlamaktadır. Bu oran kişinin banka siciline göre değişiklik gösterebilir.
 • Esnek ve 60 Ay vade seçenekleri ile kolay ödeme.
 • Başka bir bankada hesabınız var ise kendinize eft veya havale işlemini ücretsiz yapma özelliği.
 • Kimler Faydalanabilir: Esnaf, özel sektör çalışanları ve memurlar bu kredi kampanyasına dahil olabilirler.
Benzer Yazılar:  Havale ve EFT Ücreti Almayan Bankalar

Finansbank Borç Kapama Kredisi Faiz Oranları

Finans Bank Kredi Başvurusu

 • Borç kapama kredisi çeken müşteriler başka bankalara yaptıkları EFT, Havele işlemlerinden ücret ödemezler.
 • Finansbak borç kapama kredisi yapmak için bulunduğunuz şehirlerdeki şubelerden başvuruda bulunabiliriniz. Ayrıca Cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girerek TC kimlik numarası bir boşluk yazarak 5030′ a  göndererek kredi işlemlerinizi başlatabilirsiniz.
 • Kredi başvurusunda bulunan müşterilerin KKB puanları sorgulanır ve otomatik mesaj bildirimi alırlar. Eğer sitemin size gönderdiği mesaj da ön onay var ise işlemlerinize internet şubesi veya müşteri hizmet yetkilisi aracılığı ile devam edebilirsiniz.

Denizbank Borç Kapatma Kredisi

Bir çok kişi borçlarını kontrol altına alma ve ödeme gücünü hafifletmek adına borç kapatma kredisine başvuru yapmaktadır. Her banka kendi faiz oranı ve kredi tahsis ücreti oluştururken deniz bank borç kapatma kredisine ait detayları sizlerle paylaşıyoruz.

 • Tüm nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak adına denizbank üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz
 • Denizbank borç kapatma kredisi vade süresi 60 aydır.
 • Faiz oranları 2,19 ile 2,60 arasında değişkenlik göstermektedir.
 • Kimler Faydalanabilir: Memurlar, özel sektör çalışanları ve gelir beyan edebilecek bir çok kişi bu krediden başvuru yapabilirler.
 • Başvuru yapacak olan kişilerin yanında nüfus cüzdanının olması yeterlidir.

Denizbank Borç Kapama Kredisi Hesaplama Tablosu

Denizbank Borç Kapama Hesaplama
Denizbank Borç Kapama Hesaplama Tablosu

Teb Borç Kapatma Kredisi ( Yılın Transferi)

Yılın transferi adlı kampanyası ile borçlu olan müşterilere kolaylık tanıyan teb, tüm borçlarını transfer ederek tek bir yerden kolay bir şekilde yönetebileceklerini açıkladı. Kredi başvuru yapan kişiler mutlaka bu kampanya üzerinden işlem yapmaları gerekmektedir. Kampanya detaylarına göz atalım.

 • Borçlarını bir araya getirerek rahat bir şekilde yönetmek isteyenler teb yılın transferi kampanyasından faydalanabilir.
 • Kredi kampayası başvurunu internet bankacılığı, mobil bankacılık ve şubeler üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
 • Borç tranferi yapacak olan kişiler bu işlemi 2,25 faiz oranı ile yapabilirler. Burada dikkat etmeniz gereken husus vergiler dahil değildir.
 • Borç kapama kredisi için alt limit 250 TL üst limit 10.000 TL olarak belirlenmiştir.
Benzer Yazılar:  FastPay Nedir? FastPay Nasıl Kullanılır ?

Teb 10.000 TL Hesaplama Tablosu

 • Vade Sayısı: 12 ( Ay )
 • Aylık Taksit Tutarı: 986,71
 • Toplam  Geri Ödenecek Tutar: 11,840,59 TL

Kredi başvuru işlemleri yapmadan önce bankara ait güncel faiz oranlarını resmi İnternet siteleri üzerinden kontrol edebilirsiniz. Yukarıda verdiğimiz bilgiler anlık olup değişkenlik gösterebilir.

Ahmetcan Dinar

Yaklaşık olarak 12 yıldır web site işleri ile uğraşmaktayım. Wordpress kurulum, düzenleme ve hızlandırma işlemlerini yapmaktayım. Aktif olarak Kredi haberleri, Banka haberleri türünde içerik üretiyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı